Image11

O firmie

Architektura, Urbanistyka, Wnętrza

Witamy na stronie Biura Projektowego

Pracowania zajmuje się projektowaniem architektoniczno-konstrukcyjnym oraz kompleksową obsługą inwestycji w zakresie architektury i wnętrz.

Wykonujemy wielobranżowe projekty koncepcyjne, architektoniczno-budowlane, wykonawcze i ofertowe w oparciu o stałą współpracę z poszczególnymi branżami biorącymi udział w procesie inwestycyjnym. Szybko i sprawnie przeprowadzamy naszych Klientów przez kolejne etapy powstawania projektu budowlanego. Jesteśmy także obecni w trakcie procesu realizacji inwestycji, pełniąc pełny nadzór autorski, kontrolując jakość wykonanych prac na budowie.

Dopasowujemy się do założonych budżetów na inwestycję. Kładziemy duży nacisk na przejrzystość i dokładność dokumentacji projektowej. Finałem współpracy są trwałe, wygodne i niepowtarzalne budynki.

Architekt Kobryńska Magdalena

Biuro prowadzone jest przez dyplomowanego architekta z uprawnieniami do sporządzenia projektów architektoniczno-budowlanych bez ograniczeń. Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób, przez cały proces inwestycji ściśle współpracując z Inwestorem. Słuchamy bardzo uważnie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów tak aby stworzyć przestrzeń zgodną z charakterem użytkowników.

Dbamy o wysoką jakość i dbałość naszych projektów, która ostatecznie prowadzi do obniżenia kosztów inwestycji.  Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższe standardy pracy projektowej. Cały czas staramy się podnosić swoje kwalifikacje, rozwijać i wychodzić naprzeciw wszelkim Państwa oczekiwaniom z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby stworzyć projekt dopasowany na miarę marzeń, potrzeb i oczekiwań zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i zasadami wiedzy technicznej.

a

Odezwij się do nas

 

Kładziemy duży nacisk na przejrzystość i dokładność dokumentacji projektowej. Finałem współpracy są trwałe, wygodne i niepowtarzalne budynki.
 
g

Nasze biuro

ul. Makowska 10, 06-300 Przasnysz

r

Napisz do nas

magdalena_kobrynska@wp.pl

e

Zadzwoń

tel. +48 698 748 549